I dont get it. A Gal of milk is running about $3.50, and so is gasoline. Last I understood it, cow eats grass, cow is mechanically milked, milked shipped to processing plant, homogenized, bottled, shipped to retailer, and sold to the consumer. This can all take place from cow to shelf in roughly...